Πώς να περιγράψει κανείς αυτόν τον άνθρωπο, αυτήν την καρδιά που είναι γεμάτη αγάπη και καλοσύνη!
Το χαμόγελο που μας γεμίζει αισιοδοξία!
Υπηρετώντας το αντικείμενο της εργοθεραπείας που σπούδασε, είναι δίπλα σε μικρούς και μεγάλους φροντίζοντας για εκείνους να έχουν την καλύτερη εξέλιξη.
Δείχνει έντονο ενδιαφέρον για τον κοινωνικό τομέα, έχει καταθέσει προτάσεις με ιδιαίτερο ενδιαφέρον και επιθυμεί να συνεχίσουμε στην ίδια κατεύθυνση βλέποντας #ταλογιαναγινονταιπραξη
Η Αναστασία συνεχίζει με το #συνΕργαζομαι χωρίς δεύτερη σκέψη ακριβώς όπως και την πρώτη φορά!