Δυναμική και αποφασιστική, αληθινή και ειλικρινής!
Η Νόπη δεν ξέρει να κρύβεται πίσω από λέξεις, θα πει αυτό που πιστεύει με ότι κόστος και αν έχει, θα κάνει αυτό που πιστεύει χωρίς να επηρεαστεί από κανέναν.
Αγαπά τον τόπο μας και λυπάται που τον εγκαταλείπουν πολλά νέα παιδιά αλλά και πολλές οικογένειες τα τελευταία χρόνια.
Ο λόγος που συμμετέχει στο #συνΕργαζομαι προφανής..θα συμβάλλει ώστε να συνεχίσουν #ταλογιαναγινονταιπραξη και να δημιουργηθούν εκείνες οι συνθήκες ανάπτυξης, οργάνωσης και οικονομίας που όχι μόνο δε θα φεύγει κανείς αλλά θα γυρίσει και πίσω.
Η Νόπη είναι η φωνή των δημοτών μας του εξωτερικού, τους οποίους πρέπει να ακούμε για να αντιλαμβανόμαστε τις ανάγκες και τις επιθυμίες τους γιατί παραμένουν δημότες αυτού του τόπου!