Η εμπειρία του είναι τεράστια, αυτό όμως που δε μπορεί να επιγραφεί με λέξεις είναι η αφοσίωσή του στη θέση που υπηρετεί από το 2011 έως και σήμερα, αυτήν του Προέδρου των Κυργίων..
Αγάπησε το χωριό όπως την οικογένεια του και έσκυψε με μεράκι σε κάθε ανάγκη του.
Αυτό που μένει από τη συνεργασία μαζί του, είναι ότι δίνει προτεραιότητα σε έργα ουσίας , έργα κυριως υποδομών και όχι σε αυτά που είναι του θεαθήναι.
Ξεχωρίζει για την ηρεμία του και τη μεθοδικότητα του, ενώ η απόφασή του να είναι ΕΔΩ στο συνΕργάζομαι είναι μεγάλη τιμή!
Πάμε για τα επόμενα..
Για να συνεχίσουν…