Είναι κάποιοι άνθρωποι που σε κάνουν να νιώθεις τόσο οικεία που αισθάνεσαι ότι τους ξέρεις μια ζωή!
Ο Γιώργος είναι ένας από αυτούς και μάλιστα είναι πολύ εύκολο να διακρίνεις την ευαισθησία του, τις αρχές του και τις προτεραιότητες που βάζει στη ζωή του.
Κοινωνικός και άκρως επικοινωνιακός είναι ο φίλος, ο αδερφός και ο γιος κάθε συγχωριανού. Είναι εύκολο να αναγνωρίσει κανείς ότι ένα από τα βασικά στοιχεία του χαρακτήρα του είναι το φιλότιμο.
Ιδιωτικός υπάλληλος, Αγρότης και Μάστορας ότι πιάνει στα χέρια του αποκτά αξία. Όσο απασχολημένος κι αν είναι βρίσκει πάντα το χρόνο να περάσει από τα σπίτια του χωριού, ελέγχοντας αν κάποιος χρειάζεται κάτι.
Παρακολουθώντας πάντα τις εξελίξεις, αποφάσισε να είναι μέρος αυτών δίνοντας τον καλύτερό του εαυτό ώστε #ταλογιαναγινονταιπραξη.
Είναι ΕΔΩ στο #συνΕργαζομαι με μοναδικό του στόχο να δει τον τόπο μας όπως τον ονειρεύεται.