Αγάπη σημαίνει δίνω κομμάτι του εαυτού μου σε κάποιον άλλον ή βρίσκω κομμάτι του εαυτού μου στον άλλον.. αυτό τελευταία το ονομάσαμε ενσυναίσθηση και αυτή η κυρία έχει πολύ από αυτήν!!!
Με το βλέμμα σε οτιδήποτε θα μπορούσε να αλλάξει ριζικά τη ζωή των κατοίκων του χωριού και σε κάθε κοινωνική παροχή, η Δέσποινα με την ηρεμία στο λόγο και την ωριμότητα με την οποία αντιμετωπίζει την καθημερινότητα αδιαμφισβήτητα θα δώσει κάθε μάχη για να υπερασπιστεί τα δικαιώματα κάθε αδύναμου συνανθρώπου μας.
Χωρίς δεύτερη σκέψη, είναι ΕΔΩ στο #συνΕργαζομαι και με την εργατικότητα που τη διακρίνει, προσηλωμένη στους στόχους της θα δουλέψει σκληρά ώστε #ταλογιαναγινονταιπραξη