Άνθρωποι που έχουν κοπιάσει για ότι απέκτησαν είναι πραγματικά γεμάτοι και βγάζουν σπίθες από τα μάτια τους και καλοσύνη στο χαμόγελό τους…ευγνώμονες για τα μικρά και μάχιμοι για τα μεγάλα!
Αυτός είναι ο Δημήτρης!
Είναι διασώστης του ΕΚΑΒ Δράμας, υπεύθυνος και σοβαρός! Υπηρετεί την προνοσοκομειακή φροντίδα υγείας και επιθυμεί να βοηθήσει με την εμπειρία του ώστε το #συνΕργαζομαι να παρουσιάσει υλοποιήσιμες ιδέες ώστε να συνεχίσουν #ταλογιαναγινονταιπραξη