Ένα καλόκαρδο κορίτσι που ασχολείται με τα κοινά ως ενεργό μέλος του Μορφωτικού Πολιτιστικού Συλλόγου του Καλαμπακίου.
Είναι ιδιωτική υπάλληλος και έχει σπουδάσει λογιστική. Είναι έξυπνη, δραστήρια και ιδιαίτερα κοινωνική.
Μεγαλώνοντας τα παιδιά της στα χωριά μας, διαπιστώνει ότι πρέπει να δουλέψουμε υπεύθυνα για να δημιουργήσουμε τις συνθήκες που αξίζει να ζει κάθε οικογένεια.
Με το βλέμμα στραμμένο στους νέους και με την εντιμότητα και την υπευθυνότητα που τη διακρίνει, είναι ΕΔΩ στο #συνΕργαζομαι για να συμβάλλει ώστε να συνεχίσουν #ταλογιαναγινονταιπραξη