Ή αλλιώς ο Βαγγελης ο Αστυνομικός..συνταξιούχος πια..εδώ παταει εκεί βρίσκεται!!! Εξακολουθεί να είναι πάντα δίπλα στον πολίτη, πρόθυμος να βοηθήσει όπου χρειαστεί!
Μπορεί να τον συναντήσεις την ίδια μέρα σε διαφορα χωριά του δήμου μας γιατί έχει φίλους παντού!
Ανήσυχος πάντα, εντοπίζει μικρά και μεγάλα προβλήματα με στόχο να λυθούν ώστε να μην ταλαιπωρούν τους δημότες. Πάντα μεθοδικός και επίμονος μέχρι να το καταφερει.
Διετέλεσε αντιδήμαρχος, αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις για το ήθος του.
Είπε θα συμμετέχει ξανά μόνο αν πραγματικά πιστέψει ότι αξίζει..και είναι ΕΔΩ στο συνΕργάζομαι με την ισχυρή θέληση και τις ικανότητες του να συμβάλει ώστε #ταλογιαναγινονταιπραξη