Μπορεί το πρώτο που κοιτά κανείς πάνω της να είναι η εντυπωσιακή παρουσία της.
Ωστόσο, αυτό που τη διακρίνει είναι ο δυναμισμός της.
Η Ντιάνα είναι δραστήρια και ονειροπόλα.
Δεν αρκείται στα εύκολα και τα δεδομένα, έχει βάλει ήδη τους πρώτους στόχους για να ζήσουν τα παιδιά της και όλα τα παιδιά του χωριού σε ένα περιβάλλον που αξίζουν.
Ίσως να φαίνονται υψηλοί ως στόχοι αλλά το πείσμα της είναι σίγουρα πολύ πιο πάνω.
Με τον αέρα του ανθρώπου που γνωρίζει καλά τις δυνατότητες του… και που το #συνΕργαζομαι είναι η ευκαιρία για να τις αξιοποιήσει προς το κοινό καλό, είναι έτοιμη για να δουλέψει σκληρά ώστε #ταλογιαναγινονταιπραξη