..πως να περιγράψει κανείς, αυτήν τη ζωντάνια, την τόση θετική ενέργεια!!!
Ο Στέλιος είναι ένα τεράστιο χαμόγελο ..ευαίσθητος και δοτικός, δραστήριος και πολυπράγμων.
Έχει εργαστεί σε πολλές και διαφορετικές δουλειές, έχει επενδύσει σε πολλούς και διάφορους τομείς.. εκεί που σίγουρα όμως δεν πιάνεται είναι στις κοινωνικές σχέσεις.
Ασχολείται με την παράδοση και είναι δεινός χορευτής.
Συμμετέχει σε όλες τις δράσεις που οργανώνονται στο χωριό και είναι μέλος του πολιτιστικού συλλόγου εδώ και χρόνια.
Δείχνοντας ιδιαίτερο ενδιαφέρον για τα προβλήματα των ανθρώπων, επιθυμεί ο Δήμος μας να λειτουργεί με κέντρο τον άνθρωπο. Γνωρίζει ότι αυτό γίνεται μόνο μέσα από συνέργιες και είναι ΕΔΩ στο #συνΕργαζομαι γιατί δε μπορεί να ησυχάσει με τίποτα λιγότερο από το να διεκδικεί ώστε να συνεχίσουν #ταλογιαναγινονταιπραξη