Με αέρα που την κάνει να ξεχωρίζει και με τόση γλύκα σε κάθε έκφρασή της, δεν περνάει ποτέ απαρατήρητη.
Επικοινωνιακή και ευχάριστη, επιθυμεί να δει έναν δήμο εξωστρεφή! Έναν δήμο που θα προσελκύσει επισκέπτες και θα δημιουργήσει τις υποδομές ώστε να μένει αξέχαστος
Γεννημένη στο όμορφο Κεφαλάρι, είναι έτοιμη να υλοποιήσουμε όσα σχεδιάζουμε!!!
Έχοντας βαριά κληρονομιά και τιμώντας τις αρχές και τις αξίες του προέδρου που αγαπήσαμε..είναι ΕΔΩ στο #συνΕργαζομαι για να συμβάλλει ώστε #ταλογιαναγινονταιπραξη