..είναι καθημερινά στο κέντρο του Καλαμπακίου, πρόεδρος του συλλόγου επαγγελματιών εκπροσωπεί επάξια τα μέλη του. Έχει ενδιαφέρουσες προτάσεις για την τόνωση της τοπικής αγοράς και τη συμβολή του δήμου σ’ αυτό.
Είναι απλή, ευθύς και ιδιαίτερα συνεπής!
..αυτό που επιθυμεί πραγματικά για το χωριό που τόσο αγαπά, είναι να βάλει το δικό της λιθαράκι ώστε τα παιδιά μας να έχουν ένα καλύτερο μέλλον. Στόχος της είναι να κρατήσουμε τον Δήμο..ζωντανό!!
Κομμώτρια, ιδιοκτήτρια καταστήματος με είδη δώρων και μάνα τριών παιδιών..είναι δυναμική, αποφασιστική και ακούραστη..γιατί θέλει ψυχή να τα προλάβεις όλα..και η Ελένη την έχει…
Μέσα σε όλα αυτά απέδειξε ότι βασική της θέση είναι ότι πρέπει να φροντίσει και για τους άλλους..με αρχή το #συνΕργαζομαι θέλει να καταφέρει ακόμα περισσότερα..δεν αρκείται στα λίγα και δε στέκεται στις υποσχέσεις..αλλά ζητά και προσπαθεί ώστε #ταλογιαναγινονταιπραξη